Акція "Солодка ялинка для воїна"

Напередодні новорічних свят у нашому дошкільному закладі пройшла благодійна акція "Солодка ялинка для воїна"

Новий рік - одне з найулюбленіших та найочікуваніших свят. За традицією ми отримуємо подарунки та привітання від рідних та знайомих. Однак є ті, котрі захищаючи нас. знаходяться далеко від своїх домівок та рідних, вони вкрай потребують нашої уваги, допомоги та добрих слів!

Колектив педагогів та батьки разом з дітьми виготовили для наших захисників солодкі ялинки з цукерок.

А 22 грудня до нас завітали гості - керівник волонтерського підрозділу "Кто если не мы?" громадської організації "Запорожский антитеррористический центр" Ірина Мелентьєва разом з воїном. Гості розповіли дітям про життя воїнів та подарували торт. Діти підготували святковий концерт та передали солодкі ялинки з побажанням швидше повертатися додому, здоров*я та миру.

/Files/images/collage.jpg /Files/images/collage2.jpg

Дякуємо всім, хто долучився до акції!Поспішайте робити добро!

Коментарi